След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 55

  • 65 829
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 096

След края на

Çalıkuşu


и

Ask Sana Benzer





СЕЛФИТО


СЕМЕЙНИ СНИМКИ






Calikusu


Начало: 24 септември 2013 година

Край: 17 май 2014 година

Asк Sana Benzer

Премиера: 23 Януари 2015 година




Calikusu

Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз



В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд), Шюкрю Йозйълдъз (Мурат) и други.






Ask Sana Benzer

Продуцент: BRK`s Production & TAFF Pictures

Режисьор: Елхан Танер

Сценарист: Бедиа Джейлан Гюзельдже




АНОНС: Чучулигата

Скрит текст:
"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!




СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:





СНИМКИ ОТ ФИЛМА:






Сериите с български превод

Сериите с български превод-торент

Сериите на турски




Саундтрак на Ask Sana Benzer


Ask Sana Benzer Zeybek




Бурак и Фахрие за IN STYLE




Фахрие на корици




Бурак на корици




Блог за Фахрие и Бурак




Kara Sevda



             
Премиерата на Kardeşim Benim
                       






'' La vie en rose '' изпята от Фахрие








АРХИВ:


ТЕМИТЕ ДО 49-ТА
ТЕМА 50
ТЕМА 51
ТЕМА 52

ТЕМА 53

ТЕМА 54







# 1
  • Мнения: 14 495
   Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Литенце Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Заслужаваш цялото щастие на Света и късмет във всичко с което се заемеш!

  Отново и за пореден път си създала прекрасно местенце за почивка , контакти и удоволствие с момичетата , които пишат и четат нашата тема!

Благодаря ти! newsm51 smile3525 newsm51


Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 00:09 от sebilMM

# 2
  • Мнения: 2 063
И от мен за прекрасната ни домакиня Литъл love001

# 3
  • София
  • Мнения: 1 865
Литенце  newsm51

Благодаря за прекрасната къщичка!  Hug

           

Дано имаме много чудесни поводи за радост!

 Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 255
Честита ни нова тема, благодаря Лите  Hug за мен тя е едва втора, но се чувствам прекрасно тук при вас и във всяка свободна минута хващам телефона и проверявам дали няма нов пост и какъв е Simple Smile

# 5
  • Мнения: 14 495

  Лягам си с голямата ми мечта това-да е реалност Hug





Лека нощ Hug Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 865
Добро утро! Hug

Малко шаренко за настроение, кафенце за разсънвание и пожелание за слънчева и усмихната неделя!  newsm51

                   

Себи Hug, както започнахме с Хелън темата с тези бели букети ...... може и да ни огрее скоро да ги видим като на снимката  smile3503
А дано!  newsm53

# 7
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Hug Heart Eyes

Литълче  newsm51 newsm51 Откриваме новата "страница" точно на време  Wink

В нея - ние - просто ще сме наблюдатели  Wink функциите са ни "иззети" Wink Каквото има да става - ще стане  Peace
Въпросите ни са "поставени на масата"  newsm78



Чакаме превод  Peace И няма да се - ядосваме  Praynig Някой - просто - предизвиква - отговор  Peace

И "познавайки" нашите - нищо чудно - като за начало - да решат да споделят - професионалните си планове  Wink Но така пък - ФЕ ще бъде - в центъра. А Бурак и го - дължи.

От двойките, които виждам - само една е с - неизяснен статут  Thinking
Не само ние - разглеждаме - стари снимки Wink


 Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 09:15 от Ganaila

# 8
  • Мнения: 14 495
  Добро утро Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyes ,Генчето  Heart Eyes се е наспала по-бързо от мен и вече си пием кафето тричките Hug

В Пазар излезе и това.



Май в дясна са вече семейните двойки , а в ляво предсоящите Praynig

Генче Joy Joy Joy ние някой ден ще се изтепаме докато докладваме новините около Буф и те ще са виновни затова hahaha hahaha hahaha

А , ето и руския превод под публикацията с майка му.

АПРЕЛЕ ПОМОЛКА ФАХРИЕ И БУРАКА😃
Пишут что мама Бурака очень полюбила Фахрие и говорит своим близким: "Из всех его подруг больше всего мне нравится она. Очень воспитанная и умная". К тому же хочет, чтобы они поженились. Фахрийе недавно принимала свою будущую свекровь у себя дома в Истинийе. Поговаривают, что скоро у пары состоится помолвка.
Будем на это надеяться❗


ПОМОЛКА-ГОДЕЖ!

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 09:26 от sebilMM

# 9
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Heart Eyes Но пък са - новини  Wink и то какви  Wink - точно по темата  Wink Като за - първа страница   Wink


 Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 14 495



                                 


      Това е за всички нас които ги обичаме и се радваме на любовта им!


             

# 11
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes
 Wink Те сами са си "виновни", че "свързаха" любовта си с - "Чучулигата"  Wink

Цитат
Burak Özçivit FC @burakozcivitfc1  Feb 18
Çok sevmek yetmez,
Mühim olan güzel sevmek🙏🏻❤
Güzel sevin😌 @burakozcivit @EvcenF #buraközçivit #fc

[quote]Много любов, не е достатъчно,
Важното е красива любов
[/quote]

Да видим - как ще отговорят - днес-утре  Thinking
Който е съчинил статията - владее занаята Peace Как се отговаря на тези твърдения - еднозначно - с Йок.
Йок - за предстоящия годеж или Йок - за твърденията за мама Джейхан  Thinking
Снимка - "Сърдит Кемал" - също няма да мине - безболезнено - след последните статии - за "бунта" на феновете.
А да се - покрият - трайно - също не може Thinking Все пак имат - Договори, работа....Сами са си я избрали Mr. Green
И все някога - трябваше да понесат последствията от - поведението си преди премиерата на Братята.
 
 Thinking newsm78 ooooh! Сериозна провокация  Mr. Green Едва ли - мама Джейхан ще си позволи - да определи - особено една бившите - на не-толкова умна и възпитана  #Crazy

 Wink "Мръсното бельо на показ"  ooooh!
https://twitter.com/FahriyeevcenAF/status/701123387586961409
 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 10:52 от Ganaila

# 12
  • Мнения: 2 063
Добро утро момичетааа wavey wavey wavey

Какви хубави новини чета сутрин рано-рано. Мама Джейхан дали е казала така или е измислица на журналисти, за мен е важна е каква е квалификацията за Фе.  Възпитана и умна.  Явно тези качества на Фе са забелязани от хроникьорите, те я приемат като такава и й го признават.  Не съм чела за други актриси да пишат, че е възпитана и умна едновременно.

# 13
  • Мнения: 4 157
Хелън Heart Eyes И за мен новините са хубави  Peace Peace

Това - твърдение - ще се разпространи по сайтовете им. Такава е практиката  Peace

И ако трябва да допълня - коментара си - относно линка, който сложих  Embarassed Бельо - да  Wink, но - френска дантела  Wink

Най-харесваните снимки - от страничката на БУ  Peace Гонят - 300 х. лайка
Ако е вид - преброяване на гласовете..... за какво иде реч  Wink


Омръзва  - поне на  мен  - постоянно да чувам - Колко изморен е БУ от снимките, как не му се говори...как иска да си почине... И това във всеки - репортаж - последно време. Когато гледам КС - вместо да се насладя на историята, аз си мисля - какъв зор им е - да я снимат ooooh!
Те ПР-ри - платени -  нямат ли си  Mr. Green

 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 11:32 от Ganaila

# 14
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 18
Здравейте! Следя темата от излъчването на Чучулига на бг екран. Гледах турски сериали само с участие на Къванч Татлъту от Перла до Курт и Шура .Но сега направо съм влюбена в тези двамата-толкова любов, нежност излъчват ,че те карат да се залепиш  за екрана. ПРЕКРАСНИ  СА!!!!!Тези погледи на Бурак на мен ми се подкосяват краката ,не знам как се чувства Фахрие, но благородно и завиждам. Blush Blush Blush Нямах търпение и гледах до края, но съм разочарована . Върнах се в темите назад и прочетох Вашите коментари. Сценаристите са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Темата Ви е чудесна ,атмосферата- приятелска, предразполага всеки да изрази свободно мнението, без  да засегне другите. Не Ви познавам, виждам някои познати имена от други теми и ако ми разрешите ще продължа да Ви чета и следя за новини за тези две скъпоценни камъчета.
Желая Ви лека и приятна неделя!

Общи условия

Активация на акаунт